Bellalux LED-izzó E14 csepp alakú 4,9 W 470 lm 8,2 cm x 4,5 cm (Ma x Át)
Cikkszám 4156485Termékleírás
Cikkszám 4156485
Az E14-es foglalatú, csepp alakú Bellalux LED-izzó hosszú, 15 000 órás élettartammal rendelkezik.
Nagy teljesítményű, 4,9 W-os LED-izzó jó világítási hatékonysággal
A műanyag konstrukciójú izzó 470 lm fénykibocsátással és 4,9 W energiafogyasztással rendelkezik. Összehasonlításképpen: Egy szabványos villanykörte fogyasztása 40 W lenne. Ezenkívül jó világítási hatékonyságot képes biztosítani. 230 V-os tápfeszültséggel működik - ez az európai országok szabványos hálózati feszültsége.
Klasszikus LED-izzó igényes kivitelben
2700 K színhőmérsékletével a Bellalux E14 LED-izzó a nappali- és az étkezőhelyiségekbe kiváló választás. A füstszínű fényforrás ezenkívül szemet gyönyörködtető látványt nyújt.
A gyártó adatai
Ledvance GmbH
Parkring 1-5
85748 Garching bei München
contact@ledvance.com
4058075128323
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Átmérő: | 45 mm |
| Foglalat: | E14 |
| Világítóeszköz formája: | Csepp alakú |
| Fényszín: | Melegfehér (2.700 - 3.300 kelvin) |
| Mozgásérzékelő: | Mozgásérzékelő nélkül |
| Távirányító: | Távirányító nélkül |
| Fényerő szabályzás: | A fényerősség nem szabályozható |
| Alkalmazással vezérelhető: | Alkalmazáson keresztül nem vezérelhető |
| Fali kapcsolóval vezérelhető: | Fali kapcsolóval vezérelhető |
| Izzó fajtája: | Normál |
| Izzó színe: | Füstös |
| Fényáram lumenben: | 470 lm |
| Energiafogyasztás: | 4,9 W |
| Anyag: | Műanyag |
| Hálózati feszültség: | 230 V |
| Élettartam: | 15 000 h |
| Csereizzó: | 40 W |
| Színhőmérséklet: | 2 700 K |
![]()
*Tájékoztatjuk kedves vásárlóinkat, hogy a használt elektromos, illetve elektronikus eszközöket, melyek kínálatunkban megtalálhatóak, vagy azokkal azonos jellegűek és funkciójúak, díjmentesen átvesszük.
A hulladékkezeléssel kapcsolatban további tájékoztatást az alábbi linken talál:
Hulladékkezelési útmutató
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 19 g |
| Magasság: | 8,2 cm |
| Szélesség: | 4,5 cm |
| Mélység: | 4,5 cm |









