OBI LED fényforrás
Cikkszám 3296704Termékleírás
Cikkszám 3296704
Meleg fehér vagy természetes fehér. Energiahatékonyság: A+. Gyertya forma, E14-es foglalattal, 4 W, 250 lm.
A gyártó adatai
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4048122057171,4048121456531
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Foglalat: | E14 |
| Világítóeszköz formája: | Gyertya alakú |
| Fényszín: | Semleges fehér (3.400 - 5.300 kelvin) |
| Mozgásérzékelő: | Mozgásérzékelő nélkül |
| Távirányító: | Távirányító nélkül |
| Fényerő szabályzás: | A fényerősség nem szabályozható |
| Alkalmazással vezérelhető: | Alkalmazáson keresztül nem vezérelhető |
| Izzó fajtája: | Opálos |
| Izzó színe: | Opál |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 22 g |
| Magasság: | 10,7 cm |
| Szélesség: | 3,5 cm |
| Mélység: | 3,5 cm |





