Osram LED-izzó E14 gyertya alakú 3,4 W 470 lm matt 9,7 cm x 3,5 cm
Cikkszám 5379417Termékleírás
Cikkszám 5379417
A mini gyertya alakú, E14-es foglalattal rendelkező Osram LED-izzó elegáns és szabályozható világítási megoldást kínál lámpáihoz.
Termékjellemzők:
- LED-lámpa hálózati feszültséghez
- Szabályozható fényerő
- Sugárzási szög: akár 300°
- Akár 15 000 óra élettartam
- Üveglámpa
- Jó fényminőség
Termékelőnyök:
- Lámpa innovatív LED izzószálas technológiával
- Alacsonyabb energiafogyasztás, mint az izzó- vagy halogénlámpák esetében
- Azonnali 100%-os fény, nincs felmelegedési idő
- A szabványos izzólámpák egyszerű cseréje
- Kialakítás, méretek, fényáram hasonló az izzólámpához
Alkalmazási területek:
- Ideális dekorációs célokra
- Dekoratív felhasználások
- Általános világítás
- Kültéri használat csak megfelelő kültéri lámpatestekben
Biztonsági utasítások:
- Ne érjen a lámpához, ha az sérült.
- Hibás külső izzószállal nem üzemeltethető.
A gyártó adatai
Ledvance GmbH
Parkring 1-5
85748 Garching bei München
contact@ledvance.com
4099854445736
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Átmérő: | 35 mm |
| Foglalat: | E14 |
| Világítóeszköz formája: | Gyertya alakú |
| Fényszín: | Melegfehér (2.700 - 3.300 kelvin) |
| Mozgásérzékelő: | Mozgásérzékelő nélkül |
| Távirányító: | Távirányító nélkül |
| Fényerő szabályzás: | Szabályozható fényerő |
| Fényerő szabályzás típusa: | fényerő szabályzás külső szabályzóval |
| Alkalmazással vezérelhető: | Alkalmazáson keresztül nem vezérelhető |
| Fali kapcsolóval vezérelhető: | Fali kapcsolóval vezérelhető |
| Izzó fajtája: | Opálos |
| Izzó színe: | Matt |
| Fényáram lumenben: | 470 lm |
| Energiafogyasztás: | 3,4 W |
| Anyag: | Üveg |
| Hálózati feszültség: | 230 V |
| Élettartam: | 15 000 h |
| Csereizzó: | 40 W |
| Színhőmérséklet: | 2 700 K |
| Alkalmazási terület: | Beltér |
| Ártalmatlanítás: | Újrahasznosítás |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 14 g |
| Magasság: | 3,5 cm |
| Szélesség: | 3,5 cm |
| Mélység: | 9,7 cm |













