Osram LED Value gyertya fényforrás 8W 4000K E14
Cikkszám 5115407Termékleírás
Cikkszám 5115407
Osram LED Value gyertya fényforrás 8W 4000K E14.
A gyártó adatai
Ledvance GmbH
Parkring 1-5
85748 Garching bei München
contact@ledvance.com
4058075311886
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Átmérő: | 39 mm |
| Foglalat: | E14 |
| Világítóeszköz formája: | Gyertya alakú |
| Fényszín: | Semleges fehér (3.400 - 5.300 kelvin) |
| Mozgásérzékelő: | Mozgásérzékelő nélkül |
| Távirányító: | Távirányító nélkül |
| Fényerő szabályzás: | A fényerősség nem szabályozható |
| Alkalmazással vezérelhető: | Alkalmazáson keresztül nem vezérelhető |
| Fali kapcsolóval vezérelhető: | Fali kapcsolóval vezérelhető |
| Izzó fajtája: | Normál |
| Izzó színe: | Átlátszó |
| Fényáram lumenben: | 806 lm |
| Energiafogyasztás: | 8 W |
| Anyag: | Műanyag |
| Hálózati feszültség: | 230 V |
| Élettartam: | 15 000 h |
![]()
*Tájékoztatjuk kedves vásárlóinkat, hogy a használt elektromos, illetve elektronikus eszközöket, melyek kínálatunkban megtalálhatóak, vagy azokkal azonos jellegűek és funkciójúak, díjmentesen átvesszük.
A hulladékkezeléssel kapcsolatban további tájékoztatást az alábbi linken talál:
Hulladékkezelési útmutató
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 32 g |
| Magasság: | 11,0 cm |
| Szélesség: | 3,9 cm |
| Mélység: | 3,9 cm |









