OBI LED-szálas fényforrás EEC: A++ villanykörte alakú E27 / 3 7 W (470 lm) me
Cikkszám 3876240Termékleírás
Cikkszám 3876240
A tetszetős formájú OBI Lighting LED-szálas, villanykörte alakú fényforrás különösen alkalmas látható fényforrású nyitott lámpákban, mint például csillárokban és dekoratív asztali lámpákban való elhelyezésre. Ez a fényforrás melegfehér színű, 2700 K színhőmérsékletű fényt bocsát ki, és magas energiahatékonyságával tűnik ki. A lámpa E27-es menetes foglalattal rendelkezik, és a klasszikus villanykörtékhez hasonló kellemes, hangulatos fényminőséget nyújt. Ennek során a fényforrás nagyon rövid időn belül teljes fényerővel működik, miközben csak kevés hőt fejleszt.
A gyártó adatai
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4048121456678,4048122000658
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Foglalat: | E27 |
| Világítóeszköz formája: | Izzólámpa alak |
| Fényszín: | Melegfehér (2.700 - 3.300 kelvin) |
| Mozgásérzékelő: | Mozgásérzékelő nélkül |
| Távirányító: | Távirányító nélkül |
| Fényerő szabályzás: | A fényerősség nem szabályozható |
| Alkalmazással vezérelhető: | Alkalmazáson keresztül nem vezérelhető |
| Izzó fajtája: | Izzószál |
| Izzó színe: | Átlátszó |
| Fényáram lumenben: | 470 lm |
| Energiafogyasztás: | 3,7 W |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 31 g |
| Magasság: | 10,4 cm |
| Szélesség: | 6,0 cm |
| Mélység: | 6,0 cm |







