Osram LED-es izzó EEC: A+ Retrofit villanykörte alakú E27/65W, 806lm melegfehér
Cikkszám 3641503Termékleírás
Cikkszám 3641503
A villanykörte alakú, E27-es foglalatú Osram fényforrás hosszú, akár 15 000 órás élettartammal rendelkezik.
Nagy teljesítményű fényforrás: 8,5 W, 806 lm és 15 000 órás élettartam
Az üveg konstrukciójú izzó maximális fényteljesítménye 806 lm, energiafogyasztása pedig 8,5 W. Összehasonlításképpen: Egy hagyományos villanykörte fogyasztása 60 W lenne. Ezenkívül jó világítási hatékonyságot képes biztosítani. 230 V-os tápfeszültséggel működik - ez az európai országok szabványos hálózati feszültsége. Különösen a külső fényerő-szabályozóval ellátott fényerő-szabályozó funkció teszi teljessé az izzót, és bármilyen hangulatvilágítás létrehozható vele.Melegfehér fény otthonába
2700 Kelvin értékével az E27 foglalatú Osram lámpa melegfehér fényt bocsát ki, ezért ideális választás lakóterekbe és étkezőhelyiségekbe. Azt a bizonyos extrát az izzó füstszíne biztosítja.Osram -több, mint világítás
A müncheni székhelyű izzógyártó 110 éves múltra tekint vissza, és a világ egyik vezető csúcstechnológiás vállalata. A vállalat formatervezésben és gyártásban szerzett tapasztalata intelligenciával, innovációval és szenvedéllyel kombinálja a világítást, ami jobbá teszi a mindennapi életet.A gyártó adatai
Ledvance GmbH
Parkring 1-5
85748 Garching bei München
contact@ledvance.com
4052899941465,4058075054240
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Átmérő: | 60 mm |
| Foglalat: | E27 |
| Világítóeszköz formája: | Izzólámpa alak |
| Fényszín: | Melegfehér (2.700 - 3.300 kelvin) |
| Mozgásérzékelő: | Mozgásérzékelő nélkül |
| Távirányító: | Távirányító nélkül |
| Fényerő szabályzás: | Szabályozható fényerő |
| Fényerő szabályzás típusa: | fényerő szabályzás külső szabályzóval |
| Alkalmazással vezérelhető: | Alkalmazáson keresztül nem vezérelhető |
| Fali kapcsolóval vezérelhető: | Fali kapcsolóval vezérelhető |
| Izzó fajtája: | Normál |
| Izzó színe: | Füstös |
| Fényáram lumenben: | 806 lm |
| Energiafogyasztás: | 8,5 W |
| Anyag: | Üveg |
| Hálózati feszültség: | 230 V |
| Élettartam: | 15 000 h |
| Csereizzó: | 60 W |
| Színhőmérséklet: | 2 700 K |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 30 g |
| Magasság: | 10,5 cm |
| Szélesség: | 6,0 cm |
| Mélység: | 6,0 cm |












