Osram LED-izzó E27 villanykörte alakú 7 W 806 lm 10,5 cm x 6 cm (Ma x Át)
Cikkszám 4288569Termékleírás
Cikkszám 4288569
Az E27-es foglalatú, villanykörte alakú Osram LED-izzó hosszú, 15 000 órás élettartammal rendelkezik.
Nagy teljesítményű, 7 W-os, nagyon jó világítási hatékonysággal rendelkező LED-izzó
Az üveg konstrukciójú izzó fényereje 806 lm, energiafogyasztása pedig 7 W. Összehasonlításképpen: egy hagyományos villanykörte 60 W-ot fogyasztana. A fent említett értékek remek világítási hatékonyságot biztosítanak. 230 V-os tápfeszültséggel működik - ez az európai országok szabványos hálózati feszültsége.
Stílusos LED-izzó igényes kivitelben
Az Osram E27 LED-izzó a melegfehértől a semlegesfehérig szabályozható színhőmérséklettel rendelkezik, így sokoldalúan használható. Ugyanakkor átlátszó színe minden berendezési stílushoz illik. Az izzót a benne lévő izzószál teszi különlegessé, amely vintage hangulatot varázsol otthonába.
Osram - több, mint fény
A müncheni székhelyű lámpagyártó 110 éves múltra tekint vissza, és a világ egyik vezető high-tech vállalata. A tervezésben és a gyártásban szerzett tapasztalat egyesíti a fényt az intelligenciával, az innovációval és a szenvedéllyel, és így gazdagítja mindez a mindennapi életet.
A gyártó adatai
Ledvance GmbH
Parkring 1-5
85748 Garching bei München
contact@ledvance.com
4058075434820,4058075114180
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Átmérő: | 60 mm |
| Foglalat: | E27 |
| Világítóeszköz formája: | Izzólámpa alak |
| Fényszín: | Melegtől természetes fehérig szabályozható |
| Mozgásérzékelő: | Mozgásérzékelő nélkül |
| Távirányító: | Távirányító nélkül |
| Fényerő szabályzás: | A fényerősség nem szabályozható |
| Alkalmazással vezérelhető: | Alkalmazáson keresztül nem vezérelhető |
| Fali kapcsolóval vezérelhető: | Fali kapcsolóval vezérelhető |
| Izzó fajtája: | Izzószál |
| Izzó színe: | Átlátszó |
| Fényáram lumenben: | 806 lm |
| Energiafogyasztás: | 7 W |
| Anyag: | Üveg |
| Hálózati feszültség: | 230 V |
| Élettartam: | 15 000 h |
| Csereizzó: | 60 W |
![]()
*Tájékoztatjuk kedves vásárlóinkat, hogy a használt elektromos, illetve elektronikus eszközöket, melyek kínálatunkban megtalálhatóak, vagy azokkal azonos jellegűek és funkciójúak, díjmentesen átvesszük.
A hulladékkezeléssel kapcsolatban további tájékoztatást az alábbi linken talál:
Hulladékkezelési útmutató
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 32 g |
| Magasság: | 10,5 cm |
| Szélesség: | 6,0 cm |
| Mélység: | 6,0 cm |













