Osram LED reflektor 4 lapáttal 40W E27 fekete színben
Cikkszám 5476973Termékleírás
Cikkszám 5476973
Osram LED reflektor 4 lapáttal 40W E27 fekete színben.
A gyártó adatai
Ledvance Gmbh
Steineme Furt 62
86167 Ausburg
contact@ledvance.com
4099854429293
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Foglalat: | E27 |
| Világítóeszköz formája: | További formák |
| Fényszín: | Semleges fehér (3.400 - 5.300 kelvin) |
| Mozgásérzékelő: | Mozgásérzékelő nélkül |
| Távirányító: | Távirányító nélkül |
| Fényerő szabályzás: | A fényerősség nem szabályozható |
| Fényerő szabályzás típusa: | A fényerősség nem szabályozható |
| Alkalmazással vezérelhető: | Alkalmazáson keresztül nem vezérelhető |
| Fali kapcsolóval vezérelhető: | Fali kapcsolóval vezérelhető |
| Izzó fajtája: | Normál |
| Izzó színe: | Fekete |
| Fényáram lumenben: | 4 300 lm |
| Energiafogyasztás: | 40 W |
| Anyag: | Alumínium |
| Hálózati feszültség: | 230 V |
| Élettartam: | 20 000 h |
| Színhőmérséklet: | 4 000 K |
| Alkalmazási terület: | Beltér |
| Ártalmatlanítás: | Újrahasznosítás |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 495 g |
| Magasság: | 10,9 cm |
| Szélesség: | 33,8 cm |
| Mélység: | 33,8 cm |















