Osram Value Classic LED filament körte izzó E27 melegfehér
Cikkszám 4156881Termékleírás
Cikkszám 4156881
Osram LED Value izzó E27 foglalattal, 1055 lm, 7,5 W (75 W hagyományos izzó kiváltására). 8 kW/1000h.
A gyártó adatai
Ledvance GmbH
Parkring 1-5
85748 Garching bei München
contact@ledvance.com
4058075288669,4058075153561
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Foglalat: | E27 |
| Fényszín: | Melegfehér (2.700 - 3.300 kelvin) |
| Fényáram lumenben: | 1 055 lm |
| Energiafogyasztás: | 7,5 W |
| Élettartam: | 15 000 h |
![]()
*Tájékoztatjuk kedves vásárlóinkat, hogy a használt elektromos, illetve elektronikus eszközöket, melyek kínálatunkban megtalálhatóak, vagy azokkal azonos jellegűek és funkciójúak, díjmentesen átvesszük.
A hulladékkezeléssel kapcsolatban további tájékoztatást az alábbi linken talál:
Hulladékkezelési útmutató
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 44 g |
| Magasság: | 11,1 cm |
| Szélesség: | 6,0 cm |
| Mélység: | 6,0 cm |













