Philips Hue White Ambiance LED izzó E27 9 W fehér
Cikkszám 4285813Termékleírás
Cikkszám 4285813
Egészítse ki rendszerét egy White ambiance fényforrással, amelynek meleg fehértől hideg nappali fényig terjedő tartománya segít ellazulni, olvasni, koncentrálni és feltöltődni. Ha egyetlen szobában szeretné azonnal szabályozni a fényerőt, használja a Bluetooth-kapcsolatot, vagy párosítsa egy Hue Bridge-dzsel, és használja ki az összes funkciót.
A gyártó adatai
Mentavill Kft.
Budai u. 177
8000 Székesfehérvár
info@mentavill.hu
8718699673147
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Foglalat: | E27 |
| Világítóeszköz formája: | Izzólámpa alak |
| Fényszín: | Meleg és napfény fehér között beállítható |
| Mozgásérzékelő: | Mozgásérzékelő nélkül |
| Távirányító: | Távirányító nélkül |
| Fényerő szabályzás: | Fokozat nélkül szabályozható fényerő |
| Fényerő szabályzás típusa: | fényerő szabályzás távirányítóval |
| Alkalmazással vezérelhető: | Alkalmazáson keresztül vezérelhető |
| Fali kapcsolóval vezérelhető: | Fali kapcsolóval vezérelhető |
![]()
*Tájékoztatjuk kedves vásárlóinkat, hogy a használt elektromos, illetve elektronikus eszközöket, melyek kínálatunkban megtalálhatóak, vagy azokkal azonos jellegűek és funkciójúak, díjmentesen átvesszük.
A hulladékkezeléssel kapcsolatban további tájékoztatást az alábbi linken talál:
Hulladékkezelési útmutató
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 70 g |
| Magasság: | 11,0 cm |
| Szélesség: | 6,1 cm |
| Mélység: | 6,1 cm |
Az ábrán látható dekoráció nem része a terméknek és a szállítmánynak.

























