Langer Fritz homlokzatfestő ecset, 75 mm
Cikkszám 1960830Termékleírás
Cikkszám 1960830
A "Langer Fritz" homlokzatfestő ecset *** megkönnyíti a mázolást, mert a hosszú nyél miatt nem kell létra! A homlokzatfestő ecset tiszta fekete kínai sörtével (75 mm), fehér fémlemez foglalattal és cm hosszúságú lakkozott fa nyéllel rendelkezik.
A gyártó adatai
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007872101176
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Minőség: | *** |
| Vastagság: | 9 mm |
| Szélesség/átmérő: | 75 mm |
| Típus: | Homlokzatfestő ecset |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 195 g |
| Magasság: | 83,0 cm |
| Szélesség: | 7,6 cm |
| Mélység: | 6,2 cm |





