LUX-TOOLS Basic lapos ecset műgyanta lakkokhoz 30 mm-es
Cikkszám 1148345Termékleírás
Cikkszám 1148345
A LUX-TOOLS lapos ecset *** tiszta fekete kínai sörtéből készül, kék műanyag nyéllel. Igen jó festési eredményeket ad, ideális oldószertartalmú lakkokhoz. A lapos ecset sörteszélessége 30 mm.
A gyártó adatai
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007872229665
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Minőség: | *** |
| Vastagság: | 6 mm |
| Szélesség/átmérő: | 30 mm |
| Típus: | Laposecset |
| Alkalmazási terület: | Lakkok, oldószertartalmú |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 32 g |
| Magasság: | 25,0 cm |
| Szélesség: | 3,5 cm |
| Mélység: | 1,5 cm |





