LUX-TOOLS diszperziós sarokecset 35 mm
Cikkszám 2229243Termékleírás
Cikkszám 2229243
A LUX-TOOLS Dispersion radiátorecset *** tiszta fehér kínai sörtéből készül, természetes fa nyéllel és fém foglalattal. A radiátorecsettel igen jó festési eredményeket lehet elérni, jól festhetők vele fűtőtestek és homlokzatok is. Kiválóan alkalmas vízben oldódó, illetve vízbázisú lakkok felvitelére.
A gyártó adatai
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007872229245
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Minőség: | *** |
| Vastagság: | 6 mm |
| Szélesség/átmérő: | 35 mm |
| Típus: | Sarok-/radiátorecsetek |
| Alkalmazási terület: | Fal-, Mennyezet- és Homlokzatfestékek |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 87 g |
| Magasság: | 45,0 cm |
| Szélesség: | 3,5 cm |
| Mélység: | 10 mm |







