LUX-TOOLS lakk felületfestő ecset 100 mm
Cikkszám 5275599Termékleírás
Cikkszám 5275599
A LUX-TOOLS felületfestő ecsettel a 100 mm széles sörtéknek köszönhetően különösen nagyobb felületeken dolgozhat. Hosszan tartó minőséggel kelti fel figyelmét a gyakran előforduló lakkozási munkáknál. Univerzálisan használható minden festékhez és lakkhoz. A 30 mm-es vastagságának köszönhetően nagyobb mennyiségű festék felvétele lehetséges, amelyet a kiváló minőségű szintetikus sörték egyenletesen eloszlatnak. Ezen kívül formastabilitásukkal és könnyű ápolásukkal keltik fel figyelmét. Az FSC®-tanúsítvánnyal rendelkező fából készült kerek markolatnak köszönhetően az ecset biztonságosan vezethető. A kialakított akasztólyuk szintén praktikus, így az eszközt rendezetten tárolhatja.
A gyártó adatai
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007872257231
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Minőség: | Szakértő |
| Vastagság: | 30 mm |
| Szélesség/átmérő: | 100 mm |
| Típus: | Felületkenő ecsetek |
| Alkalmazási terület: | Lakkok, univerzális |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 230 g |
| Magasság: | 3,0 cm |
| Szélesség: | 10,0 cm |
| Mélység: | 24,5 cm |





