LUX-TOOLS laposecset lazúr festékekhez 60 mm
Cikkszám 2989085Termékleírás
Cikkszám 2989085
A LUX-TOOLS laposecset speciálisan lazúrok felhordására alkalmas. Kiváló minőségének köszönhetően a lehető legjobb festési eredményt biztosítja. A laposecset kiváló minőségű sörtékkel, rozsdamentes acélból készült pillanatszorítóval és ergonomikus kétkomponensű puha markolattal, valamint felfüggesztő lyukkal rendelkezik. A sörték szélessége 60 mm.
A gyártó adatai
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007872224578
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Minőség: | **** |
| Vastagság: | 6 mm |
| Szélesség/átmérő: | 60 mm |
| Típus: | Laposecset |
| Alkalmazási terület: | Lazúrok |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 70 g |
| Magasság: | 24,0 cm |
| Szélesség: | 6,0 cm |
| Mélység: | 1,6 cm |





