LUX-TOOLS lazúr laposecset 70 mm 6-os vastagságú
Cikkszám 5275961Termékleírás
Cikkszám 5275961
Ez a 70 mm széles és 6 mm vastag LUX-TOOLS laposecset ecset praktikus eszköz a nagy és egyenletes felületek festéséhez. Lazúrfestékkel való munkához alkalmas, és közben szép eredményt ad. Rozsdamentes acél hüvellyel van ellátva, amelyben a kiváló minőségű, szintetikus sörték biztosan vannak rögzítve. Formastabilak és könnyen tisztíthatóak. A kényelmes munkavégzés érdekében az ecset praktikus műanyag markolattal rendelkezik. A fogantyún egy praktikus akasztólyuk is található.
A gyártó adatai
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007872257866
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Vastagság: | 6 mm |
| Szélesség/átmérő: | 70 mm |
| Típus: | Laposecset |
| Alkalmazási terület: | Lazúrok |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 69 g |
| Magasság: | 1,5 cm |
| Szélesség: | 6,5 cm |
| Mélység: | 23,0 cm |





