Fackelmann serpenyő üvegfedél 24 cm
Cikkszám 5354782Termékleírás
Cikkszám 5354782
A 24 cm átmérőjű Fackelmann üveg serpenyőfedő a Fackelmann minden serpenyősorozatához használható: Statement, Balance und Arcadalina. Átlátszó üvegből készült, rozsdamentes acél peremmel, fekete bakelitfogantyúval.
A törésálló üvegből készült fedő gőzkieresztő szeleppel rendelkezik a forró gőz biztonságos kiengedésére. Az üveg serpenyőfedő mosogatógépben is tisztítható és +150 °C-ig hőálló, így sokoldalúan használható.
A gyártó adatai
Fackelmann GmbH + Co. KG
Sebastian-Fackelmann-Str. 6
91217 Hersbruck
service@fackelmann.com
4008033660419
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Tulajdonságok: | Mosogatógépben mosható |
| Feldolgozás: | Géppel gyártott |
| Szín: | Átlátszó üveg |
| Anyag: | Üveg |
| Magasság (cm): | 28,0 cm |
| Hőálló (°C) hőmérsékletig: | 150 °C |
| Hossz: | 7,0 cm |
| Szélesség (cm): | 24,5 cm |
| Részek száma összesen: | 1 |
| Átmérő (cm): | 24 cm |
| Fogantyú anyag: | Műanyag |
| Tapadásmentes bevonat: | Tapadásmentes bevonat nélkül |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 595 g |
| Magasság: | 28,0 cm |
| Szélesség: | 24,5 cm |
| Mélység: | 7,0 cm |

























