Fackelmann Statement serpenyő 20 cm kerámia
Cikkszám 5354790Termékleírás
Cikkszám 5354790
A 20 cm átmérőjű Fackelmann Statement serpenyő préselt, újrahasznosított alumíniumból készül, és teflonmentes kerámiabevonattal rendelkezik. A fekete serpenyő tökéletesen illeszkedik a sorozathoz tartozó konyhafelszerelésekhez. Méhsejt kialakítású sütőfelülete kifejezetten ropogós ételek elkészítését teszi lehetővé, az ergonomikus bakelitfogantyú jól kézre áll és kényelmes használatot biztosít. A serpenyő +150 °C-ig hőálló, így sokoldalúan, akár sütőben is használható. Ezenkívül kompatibilis a gáztűzhelyekkel, valamint az elektromos, indukciós, kerámia és üvegkerámia főzőlapokkal.
A gyártó adatai
Fackelmann GmbH + Co. KG
Sebastian-Fackelmann-Str. 6
91217 Hersbruck
service@fackelmann.com
4008033660808
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Térfogat (l): | 1,6 l |
| Feldolgozás: | Géppel gyártott |
| Szín: | Fekete |
| Anyag: | Alumínium |
| Magasság (cm): | 4,5 cm |
| Hőálló (°C) hőmérsékletig: | 150 °C |
| Típus: | Serpenyő |
| Hossz: | 36,0 cm |
| Szélesség (cm): | 20,0 cm |
| Részek száma összesen: | 1 |
| Átmérő (cm): | 20 cm |
| Bevonat: | Kerámia bevonat |
| Fogantyú anyag: | Műanyag |
| Főzőtípus: | Minden tűzhelytípus |
| Serpenyők száma: | 1 |
| Tapadásmentes bevonat: | Tapadásmentes bevonattal |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 476 g |
| Magasság: | 4,5 cm |
| Szélesség: | 20,0 cm |
| Mélység: | 36,0 cm |































