Eglo Connect Voltago LED-es mennyezeti lámpa 38 cm fehér
Cikkszám 4207510Termékleírás
Cikkszám 4207510
Az Eglo Connect Voltago LED-es mennyezeti lámpa fehér acélból, valamint speciális kristály hatású műanyagból készült. Az Eglo Connect rendszer összes funkciójával rendelkezik.
Eglo Connect
Az Eglo Connect lámparendszer lehetővé teszi, hogy tetszés szerint vezérelje és programozza a világítást otthonában. Az Eglo Connect rendszerrel egészen egyszerűen, egyesével vagy csoportokban vezérelheti lámpáit. Az izzók, valamint a lámpák színspektruma 16 millió színből, valamint 50 000 különböző változatban beállítható fehér színárnyalatból áll. Ezenkívül az összes lámpa és izzó fényereje szabályozható, így minden egyes pillanathoz a megfelelő hangulat teremthető meg.
Egyszerű belépés
Az Eglo Connect rendszer használatának megkezdése egyszerű, mivel csak két összetevőre van szükség. Egyrészt egy Eglo Connect lámpára / egy Eglo Connect izzóra, másrészt az Eglo Connect távirányítóra vagy az ingyenes AwoX Smart Control alkalmazásra.
Gyors telepítés Bluetooth használatával
Az Eglo Connect termék a Bluetooth technológiát használja, és nem igényelnek körülményes telepítést.
Biztonságos hálózat kialakítása
A különböző termékek kommunikálnak egymással, és intelligens, bővíthető hálózatot alkotnak (MESH technológia). Otthona összes Eglo Connect terméke egy zárt hálózatot képez, és védve van a külső hozzáféréssel szemben.
Növekvő és tanuló rendszer
Az intelligens Connect rendszer az Ön igényei szerint növekszik és tanul. A Connect használóinak három típusát különböztetjük meg:
Basic felhasználók
Az Eglo Connect távirányítót használják az Eglo Connect izzókkal vagy Eglo Connect lámpákkal.
Advanced felhasználók
Az alkalmazás használatával bővítik lehetőségeik körét, hogy a világítást és az egyéb készülékeket praktikusan és gyorsan vezérelhessék.
Power felhasználók
Az Eglo Connect összes lehetőségét kihasználják: Mozgásérzékelő fényerőtől függő vezérléssel, nappal/éjszaka funkció mozgásfelismeréssel, beszédparancsokkal történő vezérlés Amazon Echo, Google Home használatával és sok egyéb.
Környezetbarát és hosszú élettartamú izzók
A csomagban található LED-ek csekély energiafogyasztásuknak köszönhetően roppant hatékonyak és ezáltal környezetkímélők. Csupán a töredékét használják el annak az energiamennyiségnek, amelyre a hagyományos izzóknak korábban szükségük volt.
További előny a LED-ek hosszú élettartama. Ennek köszönhetően biztos lehet abban, hogy sokáig leli majd örömét új fényforrásában.
A gyártó adatai
EGLO Leuchten GmbH
Heiligkreuz 22
6136 Pill
info@eglo.com
9002759966843
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Szín: | Fehér |
| Csillagos ég funkció: | Csillagos ég hatású |
| Éjszakai fény hatás: | Éjszakai fény hatással |
| Távirányító: | Távirányító nélkül |
| Közvetett világítás: | Közvetlen fény |
| Fényerő szabályzás típusa: | Távirányítóval és alkalmazással szabályozható |
| Fényerő szabályzás: | Fokozat nélkül szabályozható fényerő |
| Mozgásérzékelő: | Mozgásérzékelő nélkül |
| Fényáram lumenben: | 2 100 lm |
| Fényforrások száma: | 1 |
| Fényszín: | Meleg és napfény fehér között beállítható + rgb |
| Az izzó cserélhető: | Nem cserélhető izzó |
| Izzóval együtt: | LED |
| Forma: | Kerek |
| Stílusirányzat: | Klasszikus |
| IP védelmi osztály: | IP20 |
![]()
*Tájékoztatjuk kedves vásárlóinkat, hogy a használt elektromos, illetve elektronikus eszközöket, melyek kínálatunkban megtalálhatóak, vagy azokkal azonos jellegűek és funkciójúak, díjmentesen átvesszük.
A hulladékkezeléssel kapcsolatban további tájékoztatást az alábbi linken talál:
Hulladékkezelési útmutató
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 1,27 kg |
| Magasság: | 40,7 cm |
| Szélesség: | 40,3 cm |
| Mélység: | 10,7 cm |















