Eglo Zigbee Fueva-Z fali LED lámpa kerek fehér nikkel 19,5 W
Cikkszám 4856274Termékleírás
Cikkszám 4856274
A 285 mm átmérőjű Eglo Zigbee Fueva-Z kerek nikkel fehér 19,5 W LED-es fali lámpa a Smart Home connect.Z termékcsaládból származik, és nikkel-matt színű alumíniumból készült. Nagyon alacsony, mindössze 28 mm-es beépítési magasságának köszönhetően szinte minden lakberendezési trendhez illeszkedik. A fröccsenő víz elleni védelemnek (IP44) köszönhetően a fürdőszobában is gond nélkül használható. A beépített LED-ek kellemes fényt biztosítanak az Ön igényeinek megfelelően, és a fehér műanyag diffúzornak köszönhetően nem is láthatóak. A melegfehér, semlegesfehér és hidegfehér fény közül választhat. A lámpa az ingyenes alkalmazáson (AwoX Home Control) keresztül vezérelhető, és további kényelmi funkciókhoz biztosít hozzáférést, például a fényerőszabályozás, időzítő, jelenlétszimuláció és még sok más funkció. A lámpa Bluetooth és ZigBee 3.0 segítségével és kompatibilis hangalapú asszisztensekkel is vezérelhető. Ezenkívül az okos fali lámpa a külön kapható távirányítóval is vezérelhető. A lámpa időtálló kialakításának köszönhetően bármilyen helyiségben használható - legyen az akár a fürdőszobában, konyhában, nappaliban, hálószobában, előszobában vagy étkezőben. Az alacsony beépítési magasságnak köszönhetően a lámpa gond nélkül használható fali lámpaként.
A gyártó adatai
EGLO Leuchten GmbH
Heiligkreuz 22
6136 Pill
info@eglo.com
9002759988456
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Szín: | Fehér |
| Csillagos ég funkció: | Csillagos ég hatás nélkül |
| Éjszakai fény hatás: | Éjszakai fény hatás nélkül |
| Távirányító: | Távirányító nélkül |
| Közvetett világítás: | Közvetlen fény |
| Fényerő szabályzás típusa: | Távirányítóval és alkalmazással szabályozható |
| Fényerő szabályzás: | Fokozat nélkül szabályozható fényerő |
| Mozgásérzékelő: | Mozgásérzékelő nélkül |
| Fényáram lumenben: | 2 500 lm |
| Fényforrások száma: | 1 |
| Fényszín: | Meleg és napfény fehér között beállítható |
| Az izzó cserélhető: | Nem cserélhető izzó |
| Izzóval együtt: | LED |
| Forma: | Kerek |
| Stílusirányzat: | Modern |
| IP védelmi osztály: | IP44 |
![]()
*Tájékoztatjuk kedves vásárlóinkat, hogy a használt elektromos, illetve elektronikus eszközöket, melyek kínálatunkban megtalálhatóak, vagy azokkal azonos jellegűek és funkciójúak, díjmentesen átvesszük.
A hulladékkezeléssel kapcsolatban további tájékoztatást az alábbi linken talál:
Hulladékkezelési útmutató
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 773 g |
| Magasság: | 2,8 cm |
| Szélesség: | 28,5 cm |
| Mélység: | 28,5 cm |



