Eglo Zigbee LED izzó E27 G95 4,9 W RGBW átlátszó
Cikkszám 5160544Termékleírás
Cikkszám 5160544
A connect.Z Smart Home termékcsalád E27-es foglalatú, LED-es izzója (G95) átlátszó üvegből készült, spirál alakú LED-ekkel. A LED izzó kellemes fényt biztosít az Ön igényeinek megfelelően. A melegfehér, semlegesfehér és hidegfehér fény közül választhat. A lámpa egy ingyenes alkalmazáson (AwoX Home Control) keresztül vezérelhető, és további kényelmi funkciókhoz biztosít hozzáférést, például a fényerőszabályzás, időzítő, jelenlét-szimuláció és még sok más funkció.
Az izzó Bluetooth és a Zigbee 3.0 segítségével, továbbá kompatibilis hangalapú asszisztensekkel is vezérelhető. Egy külön kapható bridge (híd) segítségével más gyártók okos Zigbee 3.0 izzói is integrálhatók a rendszerbe (ehhez olvassa el az adott termék műszaki követelményeit).
Az okos vintázs izzó külön kapható távirányítóval is vezérelhető. A hagyományos izzók Eglo connect.Z izzókra való cseréjével a nem okos lámpákat okossá teheti és integrálhatja a rendszerbe.
A gyártó adatai
EGLO Leuchten GmbH
Heiligkreuz 22
6136 Pill
info@eglo.com
9008606305926
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Szín: | Átlátszó |
| Csillagos ég funkció: | Csillagos ég hatás nélkül |
| Éjszakai fény hatás: | Éjszakai fény hatás nélkül |
| Távirányító: | Távirányító nélkül |
| Foglalat: | E27 |
| Közvetett világítás: | Közvetlen fény |
| Fényerő szabályzás típusa: | Távirányítóval és alkalmazással szabályozható |
| Fényerő szabályzás: | Szabályozható fényerő |
| Mozgásérzékelő: | Mozgásérzékelő nélkül |
| Fényáram lumenben: | 400 lm |
| Fényforrások száma: | 1 |
| Fényszín: | Meleg és napfény fehér között beállítható + rgb |
| Izzóval együtt: | LED |
| Forma: | Ovális |
| Stílusirányzat: | Modern |
| IP védelmi osztály: | IP20 |
![]()
*Tájékoztatjuk kedves vásárlóinkat, hogy a használt elektromos, illetve elektronikus eszközöket, melyek kínálatunkban megtalálhatóak, vagy azokkal azonos jellegűek és funkciójúak, díjmentesen átvesszük.
A hulladékkezeléssel kapcsolatban további tájékoztatást az alábbi linken talál:
Hulladékkezelési útmutató
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 62 g |
| Magasság: | 15,1 cm |
| Szélesség: | 9,5 cm |
| Mélység: | 9,5 cm |





