Eglo Zigbee Salobrena-Z LED-es mennyezeti lámpa szögletes fehér 15,3 W
Cikkszám 4856183Termékleírás
Cikkszám 4856183
Az Eglo Zigbee Salobrena-Z szögletes fehér 15,3 W LED-es mennyezeti lámpa a Smart Home connect.Z termékcsalád ragja, amely egy négyzet alakú fehér fémkeretből és egy fehér műanyag világító felületből áll. A mennyezeten lévő rejtett tartó optikai lebegő hatásának köszönhetően a LED-panel különösen mutatós. A beépített LED-ek kellemes fényt biztosítanak az Ön igényeinek megfelelően. A melegfehér, semlegesfehér és hidegfehér fény közül választhat. A mennyezeti lámpa az ingyenes alkalmazáson (AwoX Home Control) keresztül vezérelhető, és további kényelmi funkciókhoz biztosít hozzáférést, például a fényerőszabályozás, időzítő, jelenlétszimuláció és még sok más funkció. A panel Bluetooth és ZigBee 3.0 segítségével és kompatibilis hangalapú asszisztensekkel is vezérelhető. Ezenkívül az okos mennyezeti lámpa a külön kapható távirányítóval is vezérelhető. 30 cm x 30 cm-es méretével gond nélkül illeszkedik a modern lakberendezési stílusokhoz, és hangulatos megvilágítást biztosít bármely helyiségben - legyen az a konyha, nappali, hálószoba, előszoba, étkező vagy iroda.
A gyártó adatai
EGLO Leuchten GmbH
Heiligkreuz 22
6136 Pill
info@eglo.com
9008606221813
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Szín: | Fehér |
| Csillagos ég funkció: | Csillagos ég hatás nélkül |
| Éjszakai fény hatás: | Éjszakai fény hatás nélkül |
| Távirányító: | Távirányító nélkül |
| Közvetett világítás: | Közvetlen fény |
| Fényerő szabályzás típusa: | Távirányítóval és alkalmazással szabályozható |
| Fényerő szabályzás: | Fokozat nélkül szabályozható fényerő |
| Mozgásérzékelő: | Mozgásérzékelő nélkül |
| Fényáram lumenben: | 1 790 lm |
| Fényforrások száma: | 1 |
| Fényszín: | Meleg és napfény fehér között beállítható |
| Az izzó cserélhető: | Képzett személyzet által cserélhető fényforrás |
| Izzóval együtt: | LED |
| Forma: | Szögletes |
| Stílusirányzat: | Modern |
| IP védelmi osztály: | IP20 |
![]()
*Tájékoztatjuk kedves vásárlóinkat, hogy a használt elektromos, illetve elektronikus eszközöket, melyek kínálatunkban megtalálhatóak, vagy azokkal azonos jellegűek és funkciójúak, díjmentesen átvesszük.
A hulladékkezeléssel kapcsolatban további tájékoztatást az alábbi linken talál:
Hulladékkezelési útmutató
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 1,03 kg |
| Magasság: | 5,0 cm |
| Szélesség: | 30,0 cm |
| Mélység: | 30,0 cm |





