Fehér karalábé 6-os tál gyökérbojt kb. 2 x 2 cm Brassica
Cikkszám 5265111Termékleírás
Cikkszám 5265111
A fehér karalábé (Brassica oleracea var. gongylodes) kellemes aromája miatt kedvelt zöldség különféle meleg ételek köreteiben. Táplálkozásfiziológiai szempontból olyan fontos összetevőket tartalmaz, mint fehérje, vas, magnézium és hasznos vitaminok. A karalábé kiválóan egészíti ki a finom salátákat és egytálételeket. De egy egyszerű nassolásra is kiválóan alkalmas. Növekedéséhez optimális feltételt biztosít a napos hely és az áteresztő, humuszos, laza, tápanyagokban gazdag talaj.
A gyártó adatai
Landgard Blumen & Pflanzen GmbH
An de Klus 46
BIO Kontrollstelle: DE-ÖKO-039
47608 Geldern-Lüllingen
info-obi@landgard.de
4011261088092
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Futtatórács szükséges: | Nincs szükség futtatórácsra |
| Élőhely: | Napos |
| Növekedési forma: | Függőleges |
| max. növési magasság cm-ben: | 80 cm |
| Erkélyre is ajánlott: | Erkélyre is ajánlott |
| Ápolási igény: | Igénytelen |
| Télálló: | Nem télálló |
| Botanikai név: | Brassica oleracea var. gongylodes |
| Növénytávolság: | 50 cm |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 250 g |
| Magasság: | 5,0 cm |
| Szélesség: | 15,0 cm |
| Mélység: | 10,0 cm |
A terméket ábrázoló kép a növény fejlődésének egy lehetséges példáját mutatja be. Kérjük, vegye figyelembe a termékleírásban adott tájékoztatást.
A termék rendelkezésre állása adott esetben eltérhet az adott áruházban a szállítási információban megjelölt adatoktól!



