Zeller 6-os tál gyökérbojt kb. 2 x 2 cm Apium graveolens
Cikkszám 5265202Termékleírás
Cikkszám 5265202
A zeller (Apium graveolens) levesek és egytálételek népszerű fűszere. Növekedéséhez optimális feltételeket biztosít a napos hely és a humuszos, laza, tápanyagban gazdag talaj. A zeller gondozása igen egyszerű.
A gyártó adatai
Landgard Blumen & Pflanzen GmbH
An de Klus 46
BIO Kontrollstelle: DE-ÖKO-039
47608 Geldern-Lüllingen
info-obi@landgard.de
4011261088658
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Futtatórács szükséges: | Nincs szükség futtatórácsra |
| Élőhely: | Napos |
| Növekedési forma: | Függőleges |
| max. növési magasság cm-ben: | 60 cm |
| Erkélyre is ajánlott: | Erkélyre is ajánlott |
| Ápolási igény: | Igénytelen |
| Télálló: | Nem télálló |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 100 g |
| Magasság: | 10,0 cm |
| Szélesség: | 4,0 cm |
| Mélység: | 4,0 cm |
A terméket ábrázoló kép a növény fejlődésének egy lehetséges példáját mutatja be. Kérjük, vegye figyelembe a termékleírásban adott tájékoztatást.
A termék rendelkezésre állása adott esetben eltérhet az adott áruházban a szállítási információban megjelölt adatoktól!



