Celaflor Careo rovarölő permet 750 ml
Cikkszám 4199113Termékleírás
Cikkszám 4199113
Azonnali kiszórásra kész, teljeskörű hatás olyan kártevők ellen, mint a levéltetű, a kabóca, a liszt-és a molylepke, a pajzs- és molytetű, a takácsatka stb. Hozzáadott növénybarát olajat tartalmaz, amely növeli a szer peteölő hatását. Elsősorban balkon- és kerti növényekre, de különösen hatásos a rózsafélékre is. Egész évben használható.
A gyártó adatai
EVERGREEN GARDEN CARE FRANCE
9, ROUTE DU FOURNEAU 1
27580 BOURTH
e.andrasne@vog.hu
4062700066294,4062700866290,9003225666298
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| bio: | Nem bio |
| Hatásmód: | Kémiai |
| Tartály-anyag: | Műanyag |
| Töltésmennyiség: | 0,75 l |
| Felhasználási mód: | Párásítás |
| Felhasználási csoport: | Növénykártevők |
| Csomagolási mód: | szórópalack |
| Anyagforma: | Folyadék |
| Méhek veszélyeztetettsége: | B3 (helyes használat esetén nem toxikus a méhekre) |
| Csomag tartalma: | 750 ml |
| Biogazdálkodásra alkalmas: | Nem alkalmas biogazdálkodásra |
| Kivitel: | Felhasználásra kész |
| Felhasználási terület: | Univerzálisan használható bel- és kültéren |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 753 g |
| Magasság: | 26,5 cm |
| Szélesség: | 11,5 cm |
| Mélység: | 6,5 cm |





