LUX-TOOLS hevederszalag fekete 40 mm méteráru
Cikkszám 2364826Termékleírás
Cikkszám 2364826
A 40 mm szélességű LUX-TOOLS hevederszalag sokoldalúan használható. Rögzítő hevederként például rakományok és csomagok stabil rögzítésére vagy táskákhoz tartóhevederként használható. A szalag fekete polipropilénből készül, ezért rendkívül stabil és időjárásálló.
Mivel méteráruról van szó, hosszát szabadon megválaszthatja. A szalagot az üzletben egyénileg, az Ön által megadottak alapján vágjuk méretre (darabonként maximum 30 m-es hosszúságig).
A gyártó adatai
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007874200761
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Árucikk típusa: | Szövetszalag |
| Anyag: | Polipropilén |
| Teljes hossz: | 30 m |
| Alkalmazási terület: | Beltér |
| Szalagok alkalmazási területe: | Rögzítés |
| Szám (darab): | 1 Darab |
| Szalag szélessége (mm): | 40,0 mm |
| Igazítható: | Méretre vágható |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 100 g |




