baliv KI-1060 N konyhai csaptelep krómozott
Cikkszám 4202511Termékleírás
Cikkszám 4202511
A konyha az otthon legfontosabb helye. Nemcsak a főzés és az evés, hanem a nevetés, ünneplés, viták és békülések helyszíne is. Röviden: itt zajlik az élet. Ezért fontos számunkra, hogy különösen jól érezd magad ebben a helyiségben. KI-1060 N konyhai csaptelepünk megbízható társad lesz a viharos mindennapokban. Nagy hangsúlyt fektetünk arra, hogy csaptelepünk egyesítse a minőséget, formatervezést és funkcionalitást, és így sokáig és megbízhatóan lássa el feladatát.
baliv - az élethez tervezve
Ez a konyhai csaptelep a tökéletes választás számodra, ha bojlerrel vagy mosogató alatti vízmelegítővel rendelkezel. Ez ugyanis egy alacsony nyomású csaptelep, és ezáltal kifejezetten a nyomásmentes bojlerekhez tervezték. Az elegáns csaptelepet klasszikus stílusa és lágy lekerekítései teszik tetszetőssé. Ezekhez tökéletesen illik a keskeny kar. Valódi klasszikus, és valószínűleg a te konyhádban is jól érvényesül majd. De a csodás megjelenés nem elegendő számunkra. Azt szeretnénk, hogy csaptelepünk megfeleljen a valódi élet követelményeinek, és megkönnyítse mindennapjaidat.
Ezért hasznos tulajdonságokkal láttuk el. A csaptelep kifolyócsöve 360°-ban elforgatható. Így kényelmesen elérheted a mosogató összes részét, és könnyen elvégezheted a tisztítást. Extra magas, és sok helyet hagy a csaptelep kifolyója és a mosdókagyló között. Ez nagy mozgásszabadságot kínál, például magasabb edények öblítésekor vagy felöltésekor.
Mert hosszan tartó konyhára vágysz
A gyártás során természetesen hangsúlyt fektetünk arra, hogy csak kiváló minőségű anyagokat használjunk. Azt gondoljuk ugyanis, hogy egy csaptelepnek nem csak jól kell kinéznie, hanem strapabírónak és hosszú élettartamúnak is kell lennie. Ezért a csaptelep erős sárgarézből készült. Mutatós megjelenését a krómozott felületnek köszönheti. Ezenkívül csaptelepünk ivóvízzel érintkező összes alkatrésze megfelel a Német Szövetségi Környezetvédelmi Hivatal (UBA) és a Német Víz-Gáz Műszaki és Tudományos Szövetség (DVGW) hatályos ivóvízrendeletében szereplő szigorú higiéniai szabványoknak.
Egy kézmozdulattal működik
A keverőfúvóka kellemes, lágy vízsugárról gondoskodik. Ezenkívül egy kiváló minőségű, kerámia tömítőgyűrűt is beszereltünk számodra - így a beszerelés után már kezdődhet is a használat. És hogy ne vesztegesd feleslegesen az időt a felszerelésnél, minden olyan anyagot mellékelünk a csaptelephez, amelyre szükséged lesz. A csomag tartalma
| baliv KI-1060 N konyhai csaptelep |
| Bekötőcsövek |
| Rögzítőanyag |
A gyártó adatai
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007874157607
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Kivitel: | Mosogatócsaptelep |
| Készülék csatlakozó szelep: | Nem |
| Csatlakozás módja: | Leszorító szerelvény (3 csatlakozóval) |
| Víztakarékos: | Víztakarékos funkció nélkül |
| Edényzuhany: | Edényzuhany nélkül |
| Szín: | Króm |
| Elforgatható: | Elfordítható |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 1,57 kg |
| Magasság: | 33,2 cm |
| Szélesség: | 11,3 cm |
| Mélység: | 23,5 cm |















