Baliv KI-1820 konyhai csaptelep króm-tópszínű
Cikkszám 4759205Termékleírás
Cikkszám 4759205
A baliv KI-1820 konyhai csaptelep tópszínű krómozott kivitelű, rugalmas szilikon kifolyócsövével elegáns eleme lesz konyhádnak. Modern megjelenése számos berendezéshez illik. A szerelvény nagyszerű funkciókkal támogat a mindennapi életben. A rugalmas, állítható tömlő minden lehetséges formában megmarad, így rendkívül praktikus például a mosogatómedence tisztítására. A tömlő formája és hajlítása magában is mulatságos. A szerelvény kifolyócsöve 360°-ban elforgatható. Így pillanatok alatt megtisztíthatod a mosogatómedencét.
Gyerekjáték a használata
A beépített keverőfúvóka kellemesen puha és lágy vízsugarat biztosít. Mivel kerámia tömítésekkel rendelkező betétet szereltünk bele, a konyhai csaptelepet a beszerelést követően azonnal használhatod. És mivel te is hosszú élettartamú konyhát szeretnél, ezért a csaptelep időtálló sárgarézből készült. A szerelvény krómozott felülete modern és elegáns megjelenést kölcsönöz neki. A felszerelés felgyorsítása érdekében minden szükséges szerelőanyagot mellékeltünk a csaptelephez.
baliv - az életre tervezve
A konyha az otthonod lelke - nemcsak főzünk és eszünk itt, hanem itt nevetünk, ünnepelünk, veszekszünk és töltjük együtt az idő nagy részét. Röviden - itt éled az életed. Ezért fontos számunkra, hogy különösen jól érezd itt magad. Baliv konyhai csaptelepeink megbízható segítséget nyújtanak neked a rohanó mindennapokban. Csaptelepeinknél nagy hangsúlyt fektetünk a minőség, a formatervezés és a funkció kombinációjára azért, hogy hosszú ideig és megbízhatóan segíthessenek téged. A gyártás során természetesen nagy hangsúlyt fektetünk arra, hogy csakis kiváló minőségű anyagokat használjunk. Véleményünk szerint egy csaptelepnek ugyanis nemcsak szépnek, hanem strapabírónak és hosszú élettartamúnak is kell lennie. Ezenkívül csaptelepeink minden ivóvízzel érintkező része megfelel a Német Szövetségi Környezetvédelmi Hivatal (UBA) és a Német Gáz- és Vízügyi Műszaki és Tudományos Egyesület (DVGW) által kiadott hatályos ivóvízrendelet magas higiéniai követelményeinek.
A gyártó adatai
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007874206800
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Kivitel: | Mosogatócsaptelep |
| Csatlakozás módja: | Standard szerelvény (2 csatlakozóval) |
| Víztakarékos: | Víztakarékos funkcióval |
| Edényzuhany: | edényzuhannyal |
| Szín: | Króm |
| Elforgatható: | Elfordítható |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 1,48 kg |
| Magasság: | 43,8 cm |
| Szélesség: | 10,0 cm |
| Mélység: | 22,8 cm |















