Baliv KI-1861 konyhai csaptelep króm-fekete
Cikkszám 4759155Termékleírás
Cikkszám 4759155
A Baliv KI-1861 konyhai csaptelep modern megjelenésével konyhád csodás fénypontja lesz. Króm és fekete kombinációjával bármilyen mosdókagylót kiemel. Emellett a csaptelep igazi segítőtárs lesz a mindennapi konyhai életben, és nagyszerű extrákkal inspirál. A mosogatómedence tisztítása vagy az edények kényelmes elmosogatása gyerekjáték a forgatható csaptelep segítségével. A kifolyócső 360°-ban forgatható. Tartsd tisztán mosogatómedencédet a rugalmas, állítható tömlővel. Hajlítható és formázható, emellett minden lehetséges helyzetben megmarad. A mosogatómedence tisztítása is öröm lesz vele.
Gyerekjáték a használata
A mellékelt keverőfúvóka kellemesen lágy vízsugarat biztosít. És hogy a beszerelés után azonnal használhasd, egy kerámia alátétekkel rendelkező betétet szereltünk be neked. És mivel te is hosszú élettartamú konyhát szeretnél, ezért a csaptelep időtálló sárgarézből készült. A csaptelep krómozott felülete eleganciát visz a konyhába. És hogy az összeszerelésnél se kelljen feleslegesen az idődet vesztegetnek, minden szerelési anyagot mellékeltünk hozzá.
Baliv - az életre tervezve
A konyha az otthonod lelke - nem csak főzünk és eszünk itt, hanem itt nevetünk, ünnepelünk, veszekszünk és töltjük együtt az idő nagy részét. Röviden - itt éled az életed. Ezért fontos számunkra, hogy különösen jól érezd itt magad. Baliv konyhai csaptelepeink megbízható segítséget nyújtanak neked a rohanó mindennapokban. Csaptelepeinknél nagy hangsúlyt fektetünk a minőség, a formatervezés és a funkció kombinációjára azért, hogy hosszú ideig és megbízhatóan segíthessenek téged. A gyártás során természetesen nagy hangsúlyt fektetünk arra, hogy csakis kiváló minőségű anyagokat használjunk. Véleményünk szerint egy csaptelepnek ugyanis nemcsak szépnek, hanem strapabírónak és hosszú élettartamúnak is kell lennie. Ezenkívül csaptelepeink minden ivóvízzel érintkező része megfelel a Német Szövetségi Környezetvédelmi Hivatal (UBA) és a Német Gáz- és Vízügyi Műszaki és Tudományos Egyesület (DVGW) által kiadott hatályos ivóvízrendelet magas higiéniai követelményeinek.
A gyártó adatai
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007874206756
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Kivitel: | Ipari konyhai csaptelepek |
| Csatlakozás módja: | Standard szerelvény (2 csatlakozóval) |
| Edényzuhany: | edényzuhannyal |
| Szín: | Króm |
| Elforgatható: | Elfordítható |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 1,59 kg |
| Magasság: | 46,5 cm |
| Szélesség: | 28,1 cm |
| Mélység: | 5,5 cm |















