Baliv konyhai csaptelep szürke krómozott KI-1331
Cikkszám 4749388Termékleírás
Cikkszám 4749388
A baliv KI-1331 konyhai csaptelep hajlított formájával és trendi króm megjelenésével konyhád fénypontja lesz. Elegáns megjelenése mellett nagyszerű funkciókkal rendelkezik, és megkönnyíti a mindennapi konyhai munkákat. A fixen rögzített cső már a múlté. A rugalmasan állítható tömlő hajlítása önmagában mókás. Minden lehetséges formában megmarad,
és különösen a mosogatómedence tisztításakor praktikus. Öblítéskor kényelmesen és könnyedén elérheted a medence minden részét. A szerelvény 360°-ban forgatható kifolyója teszi lehetővé mindezt.
Pillanatok alatt működik
A mellékelt keverőfúvóka kellemesen lágy vízsugarat biztosít. És hogy a beszerelés után azonnal használhasd a konyhai csaptelepet, egy kerámia alátétekkel rendelkező kiváló minőségű betétet szereltünk be neked. És mivel te is hosszú élettartamú fürdőszobát szeretnél, ezért a szerelvény időtálló sárgarézből készült. Azért hogy az összeszerelésnél se kelljen feleslegesen az idődet vesztegetnek, minden szerelési anyagot mellékeltünk hozzá.
baliv - az életre tervezve
A konyha az otthonod lelke - nem csak főzünk és eszünk itt, hanem itt nevetünk, ünnepelünk, veszekszünk és töltjük együtt az idő nagy részét. Röviden - itt éled az életed. Ezért fontos számunkra, hogy különösen jól érezd itt magad. Baliv konyhai csaptelepeink megbízható segítséget nyújtanak neked a rohanó mindennapokban. Csaptelepeinknél nagy hangsúlyt fektetünk a minőség, a formatervezés és a funkció kombinációjára azért, hogy hosszú ideig és megbízhatóan segíthessenek téged. A gyártás során természetesen nagy hangsúlyt fektetünk arra, hogy csakis kiváló minőségű anyagokat használjunk. Véleményünk szerint egy csaptelepnek ugyanis nemcsak szépnek, hanem strapabírónak és hosszú élettartamúnak is kell lennie. Ezenkívül csaptelepeink minden ivóvízzel érintkező része megfelel a Német Szövetségi Környezetvédelmi Hivatal (UBA) és a Német Gáz- és Vízügyi Műszaki és Tudományos Egyesület (DVGW) által kiadott hatályos ivóvízrendelet magas higiéniai követelményeinek.
A gyártó adatai
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007874121134
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Kivitel: | Ipari konyhai csaptelepek |
| Csatlakozás módja: | Standard szerelvény (2 csatlakozóval) |
| Edényzuhany: | edényzuhannyal |
| Szín: | Króm-szürke |
| Elforgatható: | Elfordítható |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 1,44 kg |
| Magasság: | 48,4 cm |
| Szélesség: | 9,9 cm |
| Mélység: | 25,8 cm |













