Bolzano egykaros konyhai csaptelep alacsony nyomású króm edényzuhannyal
Cikkszám 4202487Termékleírás
Cikkszám 4202487
A Bolzano konyhai csaptelep egy alacsony nyomású csaptelep, amelyet nyomásmentes mosogató alatti vízmelegítőhöz való felszerelésre terveztek. Az egykezes kezelhetőségnek köszönhetően az átfolyó vízmennyiség, valamint a vízhőmérséklet kényelmesen szabályozható. A kihúzható edényzuhany megkönnyíti a munkavégzést. A krómozott csaptelep klasszikus megjelenésű, és sárgarézből készült. Keverőfúvókával, valamint szűrőbetéttel rendelkezik. A kifolyócső 90°-ban forgatható, és így célzott használatot tesz lehetővé. A csomag tartalmazza a szükséges, az ivóvízrendeletnek megfelelő bekötőcsöveket, valamint a rögzítőanyagot.
| Bolzano konyhai csaptelep |
| Bekötőcsövek |
| Rögzítőanyag |
A gyártó adatai
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007874157539
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Kivitel: | Mosogatócsaptelep |
| Készülék csatlakozó szelep: | Nem |
| Csatlakozás módja: | Leszorító szerelvény (3 csatlakozóval) |
| Víztakarékos: | Víztakarékos funkció nélkül |
| Edényzuhany: | edényzuhannyal |
| Szín: | Króm |
| Elforgatható: | Elfordítható |
| Érzékelős csaptelep: | Érzékelő nélkül |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 1,28 kg |
| Magasság: | 18,0 cm |
| Szélesség: | 5,5 cm |
| Mélység: | 25,0 cm |



