Bolzano egykaros konyhai csaptelep rozsdamentes acél hatású
Cikkszám 4202636Termékleírás
Cikkszám 4202636
A mutatós Bolzano konyhai csapteleppel egy kézzel szabályozható az átfolyó vízmennyiség, valamint a vízhőmérséklet. A takarékos funkció segít a vízfogyasztás csökkentésében. A sárgarézből készült csaptelep felülete rozsdamentes acél hatású. Keverőfúvókával, valamint szűrőbetéttel rendelkezik. A kifolyócső 360°-ban elforgatható, ezáltal célzottan használható. A csomag tartalmazza az ivóvízrendeletnek megfelelő bekötőcsöveket, valamint a rögzítőanyagot.
| Bolzano konyhai csaptelep |
| Bekötőcsövek |
| Rögzítőanyag |
A gyártó adatai
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007874157348
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Kivitel: | Mosogatócsaptelep |
| Készülék csatlakozó szelep: | Nem |
| Csatlakozás módja: | Standard szerelvény (2 csatlakozóval) |
| Víztakarékos: | Víztakarékos funkcióval |
| Edényzuhany: | Edényzuhany nélkül |
| Szín: | Nemesacél hatású |
| Elforgatható: | Elfordítható |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 520 g |
| Magasság: | 14,0 cm |
| Szélesség: | 4,0 cm |
| Mélység: | 26,0 cm |



