Eisl Cool mosogató csaptelep kihúzható edényzuhannyal króm
Cikkszám 5461488Termékleírás
Cikkszám 5461488
Fedezze fel, milyen rugalmas lehet a munka a konyhában az Eisl Cool mosogató csapteleppel, amelyhez kihúzható, króm edényzuhany tartozik.
A kihúzható és 2 pozícióba állítható kifolyócső sokféle felhasználási lehetőséget biztosít a konyhában. Használható például gyümölcsök és zöldségek megmosására, vagy az edények előöblítésére, mielőtt a mosogatógépbe rakná azokat. A kihúzható edényzuhany (150 cm) nagy hatósugarat kínál, így megkönnyíti a munkát a konyhában. Szeretné kicsiben is kímélni az erőforrásokat? Ez a hidegindítás funkcióval rendelkező egykaros keverő csaptelep tökéletes megoldás erre, mivel a kar függőleges állásában csak hideg víz folyik, ami sok esetben elegendő. A 360 fokban elforgatható kifolyócső kényelmesen oldalra forgatható, és megkönnyíti például a mosogató tisztítását. Ez a csaptelep ideális kétmedencés mosogatókhoz. A konyhai keverő csaptelep hosszú élettartamú, kerámia tömítésekkel és minőségi, halk patronnal rendelkezik. Szükség esetén a betét külön is cserélhető.
A csomaghoz egy teljes körű szerelőkészlet és egy többnyelvű, képes szerelési útmutató tartozik. A vízhálózathoz való csatlakoztatásra korrózióálló, könnyen szerelhető, flexibilis bekötőcsövek (400 mm) szolgálnak.
A gyártó adatai
Franz Joseph Schütte GmbH
Hullerweg 1
49134 Wallenhorst
info@fjschuette.de
9002560783578
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Kivitel: | Mosogatócsaptelep |
| Készülék csatlakozó szelep: | Nem |
| Csatlakozás módja: | Magas nyomású csaptelep |
| Víztakarékos: | Víztakarékos funkció nélkül |
| Edényzuhany: | edényzuhannyal |
| Szín: | Króm |
| Ablak alá szerelhető: | Nem |
| Elforgatható: | Elfordítható |
| Érzékelős csaptelep: | Érzékelő nélkül |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 1,01 kg |
| Magasság: | 31,5 cm |
| Szélesség: | 5,7 cm |
| Mélység: | 25,1 cm |



















