Eisl Futura mosogató csaptelep fekete-króm
Cikkszám 5461124Termékleírás
Cikkszám 5461124
Fekete-króm Eisl Futura mosogató csaptelep. Szeretné kicsiben is kímélni az erőforrásokat? Ez a hidegindítás funkcióval rendelkező egykaros keverő csaptelep tökéletes megoldás erre, mivel a kar függőleges állásában csak hideg víz folyik, ami sok esetben elegendő.
A 360 fokban elforgatható kifolyócső kényelmesen oldalra forgatható, és megkönnyíti például a mosogató tisztítását. Ez a csaptelep kétmedencés mosogatókhoz is ideális.
A keverő csaptelep hosszú élettartamú kerámia tömítésekkel és minőségi, halk patronnal rendelkezik. Szükség esetén a betét külön is cserélhető.
A konyhai csaptelep további előnye az egyszerű felszerelés. A csaptelephez mellékelt praktikus központi csavarzat felszerelése magától értetődő, nem igényel szakismereteket.
A konyhai csaptelepbe beépített márkás perlátor hosszú élettartamot és homogén vízsugarat biztosít.
A csomaghoz egy teljes körű szerelőkészlet és egy többnyelvű, képes szerelési útmutató tartozik. A vízhálózathoz való csatlakoztatásra korrózióálló, könnyen szerelhető, flexibilis bekötőcsövek (400 mm) szolgálnak.
A gyártó adatai
Franz Joseph Schütte GmbH
Hullerweg 1
49134 Wallenhorst
info@fjschuette.de
9002560783615
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Kivitel: | Egykaros keverőcsaptelep |
| Készülék csatlakozó szelep: | Nem |
| Csatlakozás módja: | Magas nyomású csaptelep |
| Víztakarékos: | Víztakarékos funkcióval |
| Edényzuhany: | Edényzuhany nélkül |
| Szín: | Fekete |
| Elforgatható: | Elfordítható |
| Érzékelős csaptelep: | Érzékelő nélkül |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 1,29 kg |
| Magasság: | 31,0 cm |
| Szélesség: | 9,7 cm |
| Mélység: | 20,5 cm |















