Eisl Rimini mosogató csaptelep króm
Cikkszám 5461256Termékleírás
Cikkszám 5461256
Az Eisl Rimini króm mosogató csaptelep maximális kényelmet és funkcionalitást kínál. 360 fokban elforgatható kifolyócső egyszerűvé teszi a használatát és megkönnyíti a mosogató tisztítását. Ez a csaptelep ideális kétmedencés mosogatókhoz.
A konyhai keverő csaptelep hosszú élettartamú, kerámia tömítésekkel és minőségi, halk patronnal rendelkezik. Szükség esetén a betét külön is cserélhető. A márkás perlátor hosszú élettartamot és homogén vízsugarat biztosít.
A csaptelep kifolyócsöve 225 mm-re nyúlik be a mosogatóba. A csomaghoz egy teljes körű szerelőkészlet és egy többnyelvű, képes szerelési útmutató tartozik. A vízhálózathoz való csatlakoztatásra korrózióálló, könnyen szerelhető, flexibilis bekötőcsövek (400 mm) szolgálnak.
Fedezze fel az Eisl Rimini króm mosogató csaptelepet, és élvezze a maximális kényelmet és funkcionalitást. A csaptelep a 360 fokban elforgatható kifolyócsőnek és a hosszú élettartamú minőségi patronnak köszönhetően ideális megoldás kétmedencés mosogatókhoz. A felszerelés gyorsan és egyszerűen elvégezhető a teljes körű szerelőkészlet és a képes szerelési útmutató segítségével.
A gyártó adatai
Franz Joseph Schütte GmbH
Hullerweg 1
49134 Wallenhorst
info@fjschuette.de
9002560706065
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Kivitel: | Mosogatócsaptelep |
| Készülék csatlakozó szelep: | Nem |
| Csatlakozás módja: | Magas nyomású csaptelep |
| Víztakarékos: | Víztakarékos funkció nélkül |
| Edényzuhany: | Edényzuhany nélkül |
| Szín: | Króm |
| Ablak alá szerelhető: | Nem |
| Elforgatható: | Elfordítható |
| Érzékelős csaptelep: | Érzékelő nélkül |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 1,14 kg |
| Magasság: | 16,0 cm |
| Szélesség: | 6,0 cm |
| Mélység: | 26,0 cm |









