Eisl Verona mosogató csaptelep kihúzható edényzuhannyal króm
Cikkszám 5461082Termékleírás
Cikkszám 5461082
Fedezze fel, milyen rugalmas lehet a munka a konyhában az Eisl Verona mosogató csapteleppel, amelyhez kihúzható, króm edényzuhany tartozik.
A kihúzható és 2 pozícióba állítható edényzuhany sokféle felhasználási lehetőséget biztosít a konyhában. Használható például gyümölcsök és zöldségek megmosására, vagy az edények előöblítésére, mielőtt a mosogatógépbe rakná azokat. A kihúzható edényzuhany (150 cm) nagy hatósugara megkönnyíti a konyhai munkát. A 150 fokban elforgatható kifolyócső kényelmesen oldalra forgatható, és megkönnyíti például a mosogató tisztítását. Ez a csaptelep ideális kétmedencés mosogatókhoz. A konyhai keverő csaptelep hosszú élettartamú, kerámia tömítésekkel és minőségi, halk patronnal rendelkezik. Szükség esetén a betét külön is cserélhető.
A csomaghoz egy teljes körű szerelőkészlet és egy többnyelvű, képes szerelési útmutató tartozik. A vízhálózatba való bekötésre szolgáló korrózióálló bekötőcsövek (400 mm) flexibilisek és könnyen szerelhetők. A konyhai csaptelepbe beépített márkás perlátor hosszú élettartamot és homogén vízsugarat biztosít.
A gyártó adatai
Franz Joseph Schütte GmbH
Hullerweg 1
49134 Wallenhorst
info@fjschuette.de
9002560705990
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Kivitel: | Mosogatócsaptelep |
| Készülék csatlakozó szelep: | Nem |
| Csatlakozás módja: | Magas nyomású csaptelep |
| Víztakarékos: | Víztakarékos funkció nélkül |
| Edényzuhany: | edényzuhannyal |
| Szín: | Króm |
| Ablak alá szerelhető: | Nem |
| Elforgatható: | Elfordítható |
| Érzékelős csaptelep: | Érzékelő nélkül |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 769 g |
| Magasság: | 17,0 cm |
| Szélesség: | 5,0 cm |
| Mélység: | 24,0 cm |















