Filtrata - konyhai csaptelep flexibilis kifolyócsővel szűrt vízhez króm
Cikkszám 5460142Termékleírás
Cikkszám 5460142
Filtrata - konyhai csaptelep flexibilis kifolyócsővel, szűrt vízhez, króm.
A gyártó adatai
Ferro Spółka Akcyjna
Przemysłowa 7
32-050 SKAWINA
info@ferro.pl
5903738262816
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Kivitel: | Egykaros keverőcsaptelep |
| Víztakarékos: | Víztakarékos funkció nélkül |
| Edényzuhany: | Edényzuhany nélkül |
| Szín: | Króm |
| Ablak alá szerelhető: | Nem |
| Elforgatható: | Elfordítható |
| Érzékelős csaptelep: | Érzékelő nélkül |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 2,29 kg |
| Magasság: | 7,0 cm |
| Szélesség: | 23,0 cm |
| Mélység: | 49,0 cm |



