Grohe QuickFix Start Edge konyhai csaptelep kihúzható zuhanyfejjel
Cikkszám 5182373Termékleírás
Cikkszám 5182373
Szín: króm
Magas kifolyó
Egylyukas kivitel
GROHE Long-Life felületkezelés
GROHE Long-Life 28 mm kerámia kartus
Elkülönített belső vízáramoltatás, ólom- és nikkelmentes belső vízvezetékek
Pull-out mousseur spray
Állítható mennyiségkorlátozó
Elfordítható kifolyócső
360°-ban körbe fordítható
Belépő-oldali visszafolyásgátlóval
Flexibilis csatlakozótömlők 3/8"
GROHE QuickMount 2.0
Minimális kifolyási nyomás 1,0 bar
A gyártó adatai
GROHE AG
Feldmühleplatz 15
40545 Düsseldorf
service.de@grohe.com
4005176741227
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Kivitel: | Mosogatócsaptelep |
| Edényzuhany: | edényzuhannyal |
| Szín: | Krém krém |
| Elforgatható: | Elfordítható |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 2,16 kg |
| Magasság: | 47,8 cm |
| Szélesség: | 25,3 cm |
| Mélység: | 8,4 cm |



