Grohe QuickFix Start egykaros mosogató csaptelep fekete
Cikkszám 5182654Termékleírás
Cikkszám 5182654
A Grohe QuickFix Start egykaros mosogató csaptelep egy elegáns csaptelep, amely stílusos megjelenést kölcsönöz konyhájának. Matt fekete felületével minden konyhában szemet gyönyörködtető látványt nyújt. A QuickFix termékcsalád népszerű csaptelepét magas U-alakú kifolyócső és elegáns vonalvezetés jellemzi, amely azonnal feldobja konyháját. A kifolyócső körülbelül 35%-kal magasabb, így jobban kezelhető a konyhai munkák során.
150°-os elforgatási tartományával a csaptelep nagy rugalmasságot biztosít a mosogató területén anélkül, hogy fennállna annak a veszélye, hogy a falnak ütközik. A Grohe SilkMove betét biztosítja a vízáramlás egyszerű és pontos szabályozását egy egész életen át. A szigetelt, belső vízelvezetés biztosítja, hogy az ivóvíz soha ne érintkezzen ólommal vagy nikkellel.
Az állítható átfolyó vízmennyiség-korlátozó segít vizet és pénzt megtakarítani, míg a beépített hőmérsékletkorlátozó megakadályozza a leforrázást. A könnyen tisztítható Grohe Long-Life bevonat tartós és sok éven át megőrzi elegáns csillogását. Az egyfuratos beépítésre tervezett szerelvény a QuickGuide-nak, a QR-kódos QuickVideónak és a szerszám nélküli Grohe QuickMount rendszernek köszönhetően könnyen telepíthető. A csaptelephez legalább 1,0 bar víznyomás ajánlott.
A gyártó adatai
GROHE AG
Feldmühleplatz 15
40545 Düsseldorf
service.de@grohe.com
4005176782312
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Kivitel: | Mosogatócsaptelep |
| Csatlakozás módja: | Magas nyomású csaptelep |
| Víztakarékos: | Víztakarékos funkció nélkül |
| Edényzuhany: | Edényzuhany nélkül |
| Szín: | Fekete matt |
| Ablak alá szerelhető: | Igen |
| Elforgatható: | Elfordítható |
| Érzékelős csaptelep: | Érzékelő nélkül |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 2,28 kg |
| Magasság: | 8,0 cm |
| Szélesség: | 30,5 cm |
| Mélység: | 47,5 cm |























