Grohe Swift egykaros konyhai csaptelep DN 15 alacsony forgatható krómszínű
Cikkszám 4426441Termékleírás
Cikkszám 4426441
Az elegáns Grohe Swift egykaros konyhai csaptelep jobb minőségű ivóvizet biztosít Önnek. A modern kialakítású belső Grohe Zero® vízvezetésnek köszönhetően nem kerül ólom vagy nikkel az ivóvízbe. Az integrált hőmérséklet-korlátozó védi az érzékeny bőrt a forró víztől. Az állítható mennyiségszabályozóval tetszés szerint állíthatja be a vízmennyiséget, és ezáltal jelentősen csökkentheti a vízfogyasztást.
A felszerelés egyszerűen és szerszám nélkül, a Mousseur használatának köszönhetően egy nyílással történik. Emellett a strapabíró Grohe StarLight® krómfelület egyszerű tisztításról és ápolásról gondoskodik.
A termék jellemzői:
- Egyfuratos beszerelés
- Grohe SilkMove 35 mm-es kerámia szűrőbetét
- Grohe QuickFix gyorsrögzítő rendszer
- Gyorsszerelő rendszer
- DN 15
- Forgatható öntött kifolyócső, forgástartomány: 140°
- Flexibilis bekötőcsövek
A gyártó adatai
GROHE AG
Feldmühleplatz 15
40545 Düsseldorf
service.de@grohe.com
4005176472916
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Kivitel: | Egykaros keverőcsaptelep |
| Készülék csatlakozó szelep: | Nem |
| Víztakarékos: | Víztakarékos funkció nélkül |
| Edényzuhany: | Edényzuhany nélkül |
| Szín: | Króm |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 1,83 kg |
| Magasság: | 18,0 cm |
| Szélesség: | 5,1 cm |
| Mélység: | 22,7 cm |





















