Grohe Wave Cosmopolitan konyhai csaptelep
Cikkszám 4715264Termékleírás
Cikkszám 4715264
Egylyukas kivitel. Magas kifolyó. GROHE SilkMove 35 mm-es kerámiabetét. Beépített hőmérséklet határoló. GROHE StarLight króm felület. Állítható mennyiségkorlátozó. Elfordítható kifolyócső. Állítható elforgatási szög 0 fok / 150 fok / 360 fok. Gyöngyöztető flexibilis csatlakozótömlők. Gyorsszerelő rendszer.
A gyártó adatai
GROHE AG
Feldmühleplatz 15
40545 Düsseldorf
service.de@grohe.com
4005176311444
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Kivitel: | Egykaros keverőcsaptelep |
| Készülék csatlakozó szelep: | Nem |
| Csatlakozás módja: | Standard szerelvény (2 csatlakozóval) |
| Víztakarékos: | Víztakarékos funkció nélkül |
| Edényzuhany: | Edényzuhany nélkül |
| Szín: | Króm |
| Ablak alá szerelhető: | Nem |
| Érzékelős csaptelep: | Érzékelő nélkül |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 1,99 kg |
| Magasság: | 11,2 cm |
| Szélesség: | 23,6 cm |
| Mélység: | 46,0 cm |



















