Konyhai csaptelep Lattari egykaros Gunmetal
Cikkszám 5206768Termékleírás
Cikkszám 5206768
A Lattari sorozat konyhai csaptelepe a modern kialakítást és a magas funkcionalitást egyesíti magában. A sárgaréz színű, csiszolt megjelenésű tartó modern és elegáns megjelenést kölcsönöz a konyhának. 360°-ban forgatható funkciójának köszönhetően maximális rugalmasságot biztosít, így problémamentesen elérhető a mosogató minden sarka.
Víztakarékos funkcióval
A beépített víztakarékos funkcióval a csaptelep a kényelem feláldozása nélkül segít a vízfogyasztás csökkentésében. Emellett UBA/DVGW-tanúsítvánnyal rendelkezik, ami biztosítja, hogy a csaptelep megfelel a magas ivóvíz-higiéniai követelményeknek, és biztonságos az egészségre.
Egyszerű összeszerelés a teljes csomagnak köszönhetően
A konyhai csaptelephez minden szükséges szerelési anyagot mellékelünk, így könnyen beszerelhető. Standard csaptelepként két csatlakozóval a konyhai csaptelep gyorsan használatra kész, és könnyen beilleszthető bármilyen konyhába.
A gyártó adatai
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007874229168
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Kivitel: | Egykaros keverőcsaptelep |
| Készülék csatlakozó szelep: | Nem |
| Csatlakozás módja: | Standard szerelvény (2 csatlakozóval) |
| Víztakarékos: | Víztakarékos funkcióval |
| Edényzuhany: | Edényzuhany nélkül |
| Szín: | Fegyverszürke |
| Ablak alá szerelhető: | Nem |
| Elforgatható: | Elfordítható |
| Érzékelős csaptelep: | Érzékelő nélkül |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 800 g |
| Magasság: | 32,0 cm |
| Szélesség: | 9,6 cm |
| Mélység: | 20,3 cm |











