OBI DECO-LINE Manar mosogató csaptelep egykaros
Cikkszám 3162328Termékleírás
Cikkszám 3162328
Az OBI DECO-LINE Manar krómozott mosogató csaptelep jóváhagyott szűrőbetéttel és Neoperl keverőfúvókával rendelkezik. A csatlakozótömlők megfelelnek az ivóvízzel kapcsolatos aktuális rendelkezéseknek. A készülékcsatlakozó lehetővé teszi mosogató- vagy mo
A gyártó adatai
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007874117878
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Kivitel: | Egykaros keverőcsaptelep |
| Készülék csatlakozó szelep: | Igen |
| Csatlakozás módja: | Standard szerelvény (2 csatlakozóval) |
| Víztakarékos: | Víztakarékos funkció nélkül |
| Edényzuhany: | Edényzuhany nélkül |
| Szín: | Mokka |
| Ablak alá szerelhető: | Nem |
| Elforgatható: | Elfordítható |
| Érzékelős csaptelep: | Érzékelő nélkül |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 1,64 kg |
| Magasság: | 19,2 cm |
| Szélesség: | 4,9 cm |
| Mélység: | 27,4 cm |



