OBI DECO-LINE Manar mosogató csaptelep egykaros
Cikkszám 3162351Termékleírás
Cikkszám 3162351
Az OBI DECO-LINE Manar fehér mosogató csaptelep jóváhagyott szűrőbetéttel és Neoperl keverőfúvókával rendelkezik. A csatlakozótömlők megfelelnek az ivóvízzel kapcsolatos aktuális rendelkezéseknek. Az 1,50 m-es kihúzható tömlővel felszerelt evőeszköz-zuha
A gyártó adatai
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007874117816
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Kivitel: | Egykaros keverőcsaptelep |
| Csatlakozás módja: | Standard szerelvény (2 csatlakozóval) |
| Víztakarékos: | Víztakarékos funkcióval |
| Edényzuhany: | edényzuhannyal |
| Szín: | Fehér |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 2,06 kg |
| Magasság: | 19,3 cm |
| Szélesség: | 6,0 cm |
| Mélység: | 27,9 cm |



