OBI Demer egykaros konyhai csaptelep krómozott 11,3 cm
Cikkszám 4202586Termékleírás
Cikkszám 4202586
Semmi feleslegeset nem szeretne, csak egyszerűen egy olyan mosogatócsaptelepet, amely időtálló, klasszikus és mindenekelőtt funkcionális? Akkor a baliv KI-1260 konyhai csaptelep Önt és családját is meg fogja győzni. Egyszerű, visszafogott, lekerekített formájú kialakítása az Ön konyhájával is harmonizál, és hasznos segítőtárs a mindennapokban, még akkor is, ha a teendők megsokasodnak. A forgatható csaptelep megkönnyíti a mosogatómedence tisztítását és az edények kényelmes elmosogatását. A kifolyócső 360"-ban elforgatható.
Kezelése rendkívül egyszerű
Az integrált perlátor lágy vízsugarat biztosít. A beépített, kiváló minőségű, kerámiatömítésekkel ellátott betétnek köszönhetően a csaptelep azonnal beszerelhető. És mivel Ön sokáig szeretné használni konyháját, a szerelvény időtálló sárgarézből készült. A krómozott felület időtlen megjelenést biztosít. És hogy ne kelljen feleslegesen az időt vesztegetnie a szerelés során, minden szükséges anyagot mellékeltünk a csaptelephez.
baliv - az életre tervezve
A konyha az otthon lelke - itt nemcsak főzünk és eszünk, de nevetünk és ünneplünk, veszekszünk és kibékülünk is. Röviden - itt zajlik az élet. Ezért fontos számunkra, hogy Ön ott különösen jól érezze magát. Baliv konyhai csaptelepeink megbízható segítséget nyújtanak a rohanó mindennapokban. Nagy hangsúlyt fektetünk arra, hogy csaptelepeinknél a minőség, a formatervezés és a funkció összhangban legyen egymással, és így hosszú ideig és megbízhatóan tölthessék be szerepüket. A gyártás során természetesen nagy hangsúlyt fektetünk arra, hogy csakis kiváló minőségű anyagokat használjunk. Véleményünk szerint egy csaptelepnek ugyanis nemcsak szépnek, hanem masszívnak és tartósnak is kell lennie. Ezenkívül csaptelepeink minden ivóvízzel érintkező része megfelel a Német Szövetségi Környezetvédelmi Hivatal (UBA) és a Német Gáz- és Vízügyi Műszaki és Tudományos Egyesület (DVGW) által kiadott hatályos ivóvízrendelet magas higiéniai követelményeinek.
| baliv KI-1260 konyhai csaptelep |
| Csatlakozótömlők |
| Rögzítőkészlet |
A gyártó adatai
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007874102768
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Kivitel: | Mosogatócsaptelep |
| Készülék csatlakozó szelep: | Nem |
| Csatlakozás módja: | Standard szerelvény (2 csatlakozóval) |
| Víztakarékos: | Víztakarékos funkció nélkül |
| Edényzuhany: | Edényzuhany nélkül |
| Szín: | Króm |
| Elforgatható: | Elfordítható |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 650 g |
| Magasság: | 14,1 cm |
| Szélesség: | 5,1 cm |
| Mélység: | 25,2 cm |













