Ravak Suzan álló mosogatócsaptelep forgatható fejjel
Cikkszám 3942422Termékleírás
Cikkszám 3942422
SN 016.00. Egy csaptelep, amely nem mutatkozik többnek és megbízhatóan működik. A kedvelt klasszikus vonalvezetésű Suzan csaptelep minden fürdőszobába illik. Természetesen egészíti ki mosdóját, kádját vagy zuhanyzóját es ezen felül tartós. A gondos es minőségi megmunkálás együtt a következetes többlépcsős ellenőrzéssel biztosítja a tökéletes és hosszú távú működőképességet a Suzan csaptelepnek.
Kartus (átmérő, anyag): 35 mm, kerámia. Csatlakozó tömlő: rugalmas 350 mm, átmérő G3 / 8. Változat: 230 mm-es forgatható fejjel. Alkalmas: mosogatókhoz vagy nagyobb mosdókhoz.
A gyártó adatai
RAVAK HUNGARY KFT.
Mester utca 1
2143 Kistarcsa
obi@ravak.hu
8595096891066
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Kivitel: | Keverőszelep |
| Készülék csatlakozó szelep: | Igen |
| Csatlakozás módja: | Leszorító szerelvény (3 csatlakozóval) |
| Víztakarékos: | Víztakarékos funkció nélkül |
| Edényzuhany: | edényzuhannyal |
| Szín: | Réz |
| Ablak alá szerelhető: | Igen |
| Elforgatható: | Elfordítható |
| Érzékelős csaptelep: | Érzékelő nélkül |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 1,04 kg |
| Magasság: | 6,8 cm |
| Szélesség: | 35,8 cm |
| Mélység: | 11,8 cm |



