Schütte Blackpool mosogató csaptelep kihúzható zuhanyfejjel matt fekete
Cikkszám 5461413Termékleírás
Cikkszám 5461413
A Schütte Blackpool mosogató csaptelep tökéletesen illik modern konyhákba, és elegáns megjelenés jellemzi. A halk, cserélhető, minőségi betétet és hosszú élettartamú, kerámia tömítések megbízhatóságot szavatolnak.
A lehajtható és forgatható kifolyócső sokféle alkalmazási lehetőséget kínál a konyhában. Ezenkívül a márkás perlátor kiváló vízsugarat biztosít.
A gyártó adatai
Franz Joseph Schütte GmbH
Hullerweg 1
49134 Wallenhorst
info@fjschuette.de
4008431795669
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Kivitel: | Mosogatócsaptelep |
| Készülék csatlakozó szelep: | Nem |
| Csatlakozás módja: | Standard szerelvény (2 csatlakozóval) |
| Víztakarékos: | Víztakarékos funkció nélkül |
| Edényzuhany: | Edényzuhany nélkül |
| Szín: | Fekete matt |
| Ablak alá szerelhető: | Nem |
| Elforgatható: | Elfordítható |
| Érzékelős csaptelep: | Érzékelő nélkül |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 1,60 kg |
| Magasság: | 24,0 cm |
| Szélesség: | 11,0 cm |
| Mélység: | 44,0 cm |











