Schütte Cornwall mosogató csaptelep matt fehér
Cikkszám 5461207Termékleírás
Cikkszám 5461207
A Cornwall elforgatható mosogató csaptelepe elegáns formatervet kínál, ezért ideális modern konyhákba. A halk, tartós és minőségi betét, valamint a kerámia tömítések nagy megbízhatóságot és hosszú élettartamot szavatolnak. A 360 fokban elforgatható kifolyócső miatt kétmedencés mosogatókhoz különösen praktikussá. A neves márkagyártó perlátora tökéletes vízsugarat biztosít.
A gyártó adatai
Franz Joseph Schütte GmbH
Hullerweg 1
49134 Wallenhorst
info@fjschuette.de
4008431791616
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Kivitel: | Egykaros keverőcsaptelep |
| Készülék csatlakozó szelep: | Nem |
| Csatlakozás módja: | Standard szerelvény (2 csatlakozóval) |
| Víztakarékos: | Víztakarékos funkció nélkül |
| Edényzuhany: | Edényzuhany nélkül |
| Szín: | Fehér matt |
| Ablak alá szerelhető: | Nem |
| Elforgatható: | Elfordítható |
| Érzékelős csaptelep: | Érzékelő nélkül |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 1,25 kg |
| Magasság: | 35,6 cm |
| Szélesség: | 7,2 cm |
| Mélység: | 23,3 cm |



















