Schütte konyhai csaptelep London mosogató csaptelep kihúzható edényzuhannyal
Cikkszám 4777231Termékleírás
Cikkszám 4777231
Schütte London konyhai csaptelep - 79705
- Elegáns álló csaptelep kihúzható kifolyócsővel a rugalmas alkalmazási lehetőségekért
- A 360 fokos forgástartománnyal és magas kifolyócsővel rendelkező mosogató csaptelep kényelmes mozgásteret biztosít - kétmedencés mosogatókhoz is ideális
- Energiatakarékos egykaros keverős csaptelep Cold Start funkcióval: a kar középső állásában (függőleges pozíció) csak hideg víz folyik
- Kényelmesen, egy kézzel kezelhető
- Keverős csaptelep halk, cserélhető, hosszú élettartamú kerámia tömítésekkel ellátott szűrőbetéttel
az átfolyó vízmennyiség és a vízhőmérséklet precíz szabályozásához - A vízcsap szükség esetén fixen telepített átfolyó rendszerű vízmelegítőhöz is használható (mosogató alatti vízmelegítőhöz nem alkalmas)
- Egyszerű felszerelés a gyorsrögzítő készletnek (központi csavarkötés) és a többnyelvű, ábrákkal ellátott szerelési útmutatónak köszönhetően
Műszaki adatok:
- Mérete: (Sz x Ma x Mé): kb. 57 mm x 300 mm x 249 mm
- Kinyúlás: kb. 190 mm
- Kifolyócső magassága: kb. 270 mm<(li>
- Anyaga: rozsdamentes acél hatású bevonattal ellátott sárgaréz
- 40 mm-es szűrőbetét
- Zuhanyfej: rozsdamentes acél hatású bevonattal ellátott sárgaréz, 1 sugárfajta
- Zuhanytömlő: fekete, kb. 150 cm, ellensúllyal
- Felszerelés módja: álló csaptelep 2 db kb. 40 cm-es flexibilis bekötőcsővel
Minőség-ellenőrzés:
A szigorú minőség-ellenőrzések és a kiváló minőségű anyagok nagy fokú biztonságról és tökéletes vízminőségről gondoskodnak.
A gyártó adatai
Franz Joseph Schütte GmbH
Hullerweg 1
49134 Wallenhorst
info@fjschuette.de
4008431797052
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Kivitel: | Mosogatócsaptelep |
| Készülék csatlakozó szelep: | Nem |
| Víztakarékos: | Víztakarékos funkció nélkül |
| Edényzuhany: | edényzuhannyal |
| Szín: | Nemesacél hatású |
| Ablak alá szerelhető: | Nem |
| Elforgatható: | Elfordítható |
| Érzékelős csaptelep: | Érzékelő nélkül |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 1,31 kg |
| Magasság: | 30,0 cm |
| Szélesség: | 5,5 cm |
| Mélység: | 24,0 cm |





























