Schütte London mosogató csaptelep kihúzható kifolyócsővel matt fekete
Cikkszám 5461355Termékleírás
Cikkszám 5461355
Matt fekete London mosogató csaptelep kihúzható kifolyócsővel. Szeretné kicsiben is kímélni az erőforrásokat? Ez a hidegindítás funkcióval rendelkező egykaros keverő csaptelep tökéletes megoldás erre, mivel a kar függőleges állásában csak hideg víz folyik, ami sok esetben elegendő.
A 360 fokban elforgatható kifolyócső kényelmesen oldalra forgatható, és megkönnyíti például a mosogató tisztítását. Ez a csaptelep kétmedencés mosogatókhoz is ideális.
A kihúzható kifolyócső sokféle felhasználási lehetőséget biztosít a konyhában. Használható például gyümölcsök és zöldségek megmosására, vagy az edények előöblítésére, mielőtt a mosogatógépbe rakná azokat.
A kihúzható edényzuhany (150 cm) nagy hatósugarat kínál, így megkönnyíti a munkát a konyhában.
A konyhai keverő csaptelep hosszú élettartamú, kerámia tömítésekkel és minőségi, halk patronnal rendelkezik. Szükség esetén a betét külön is cserélhető.
A csomag tartalma: Teljes körű szerelőkészlet és egy többnyelvű, képes szerelési útmutató. A vízhálózathoz való csatlakoztatásra korrózióálló, könnyen szerelhető, flexibilis bekötőcsövek (400 mm) szolgálnak.
A gyártó adatai
Franz Joseph Schütte GmbH
Hullerweg 1
49134 Wallenhorst
info@fjschuette.de
4008431797601
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Kivitel: | Mosogatócsaptelep |
| Készülék csatlakozó szelep: | Nem |
| Víztakarékos: | Víztakarékos funkció nélkül |
| Edényzuhany: | edényzuhannyal |
| Szín: | Fekete |
| Ablak alá szerelhető: | Nem |
| Elforgatható: | Elfordítható |
| Érzékelős csaptelep: | Érzékelő nélkül |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 1,31 kg |
| Magasság: | 30,0 cm |
| Szélesség: | 5,5 cm |
| Mélység: | 24,0 cm |



















































